Producent

Domki letniskowe - Białystok

Producent mobilnych domków letniskowych

Własna hala produkcyjna o powierzchni 1200 m² umożliwia nam budowę domków letniskowych w stosunkowo krótkim czasie. Materiały najwyższej jakości, zespół znakomitych, sprawdzonych montażystów i fachowców z różnych branż daje nam możliwość wykonania domku według indywidualnego zamówienia już w kilka tygodni, łącznie z wykończeniem i wyposażeniem. Zapewniamy nowoczesne wzornictwo dostosowanie do indywidualnych potrzeb, bogate wyposażenie i wysoki poziom wykończenia.
Nasze domki mają ergonomiczny i funkcjonalny rozkład, dający zarówno przestrzeń jak też zapewniający intymność.

Produkowane przez nas domki letniskowe to znakomita inwestycja dla posiadaczy zarówno niedużych jak i większych działek rekreacyjnych. To nie tylko komfort odpoczynku, ale również możliwość zmiany położenia domku w razie wystąpienia takiej konieczności. Producent mobilnych domków letniskowych
Produkujemy domki zarówno dla Klientów w kraju jak i za granicą. Nasze domki znajdą Państwo w Wielkiej Brytanii, Holandii, Niemczech i Belgii.
Zapraszamy do kontaktu i obejrzenia domków na naszym placu wystawowym przy hali produkcyjnej po uprzednim umówieniu się.
 
Domki letniskowe - Białystok