Materiały

Materiały stosowane przy budowie domków letniskowych

Przy budowie domku letniskowego używamy najlepszych dostępnych materiałów. Zaopatrują nas czołowi producenci na rynku, mamy więc pewność, że wszystkie elementy konstrukcyjne i materiały wykończeniowe będą najwyższej jakości i zapewnią doskonałą trwałość.
 
Dodatkowo naszym wielkim atutem są sprawdzeni i doświadczeni fachowcy, którzy dbają zarówno o technologię jak i estetyczny efekt finalny.

Domki letniskowe - Białystok
Stalowo-drewniana konstrukcja domku letniskowego i wzmocnione płytą wiórową o grubości 16 mm ściany zapewniają wytrzymałość i stabilność szczególnie przy transporcie i przemieszczaniu domku na terenie działki.
Aby zagwarantować użytkownikom domków pełny komfort termiczny zastosowaliśmy w ścianach i podłogach izolację z wełny mineralnej. Umożliwia to użytkowanie domków nie tylko sezonowo, ale przez cały rok.
Osiągalne jest to także dzięki szczelnym, dwuszybowym, sześciokomorowym oknom PCV w dowolnym kolorze i dopasowanym parapetom (drewnianym bądź PCV).
Domki letniskowe Białystok
 
Domki letniskowe - Białystok

Jakość, która nas wyróżnia

Przy zamówieniu domku Klient ma możliwość wyboru wykończenia zarówno ścian wewnętrznych (do wyboru jest laminat, drewno oraz panel komorowy PCV) oraz elewacji zewnętrznej (szalówka drewniana, panel elewacyjny PCV i siding). Podłoga pokryta jest wykładziną LVT (Luxury Vinyl Tiles) cechującą się znakomitą odpornością oraz możliwością imitacji różnych rodzajów tekstur i powierzchni.
Dotyczy to także blachodachówki falistej – Klient ma możliwość wyboru pomiędzy kilkoma jej rodzajami.