Zalety

Zalety mobilnych domków letniskowych

Możliwość przestawiania mobilnego domku letniskowego w obrębie działki to z pewnością jedna z największych jego zalet. W zależności od potrzeby możemy zmieniać położenie domku bez pomocy specjalnych maszyn dzięki wyposażeniu go w koła, natomiast gabaryty domków umożliwiają sprawne manewrowanie. Kolejnym niezaprzeczalnym atutem jest pominięcie zbędnych formalności: mobilne domki nie wymagają pozwolenia na budowę, potrzebne jest jedynie zgłoszenie do odpowiedniego urzędu.

Domki letniskowe - Białystok
Proponowane przez nas domki letniskowe to oszczędność czasu, komfort i jakość. To płynna i fachowa realizacja oraz serwis na najwyższym poziomie.
To także możliwość dostosowania zarówno wyglądu zewnętrznego jak i wnętrza do własnych potrzeb i gustu. Proponujemy szeroki wybór materiałów wykończeniowych i wyposażenia.

Domki mają powierzchnię od od 24,5 m² do 48 m² oraz sześć wielkości: 7×3,5 m, 7×4 m, 9×3,5 m, 9×4 m, 12×3,5 m i 12×4 m. Każdy z nabywców z pewnością znajdzie dla siebie mnóstwo możliwości, natomiast nasza firma jest w stanie dostosować produkt do konkretnych, nawet nietypowych wymagań i wyposażyć go zgodnie z potrzebami Klienta.
Przeczytaj również – Mobilne domki letniskowe
 
Domki letniskowe - Białystok